Administrativní pracovník/-ice - asistent/-ka

Vieste group s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kladská 1092, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vieste group s.r.o., IČ 02065533
Pracoviště:Vieste group s.r.o. - HK, Kladská 1092/1a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA
- Český výrobce a dovozce doplňků stravy přijme administrativního/administrativní pracovníka/pracovnici
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: asistentka provozní ředitelky, vystavování faktur, naskladňování zboží; péče o sklad, obsluha programu České pošty; reporting, výkazová činnost
- Požadujeme: SŠ popř. VŠ vzdělání; dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, aktivita, bystrý úsudek; výborná znalost MS Office - především Excel, Internet; bydliště v regionu VČ - výhodou
- Nabízíme: - práci na HPP; stabilní pracovní poměr; telefon (k soukromým účelům)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky VŠ
- Kontakt: Iva Rychnovská, tel.: 724 890 143, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10189600711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou