Konzultant

Unicorn

Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Švajčiarsko, Španielsko, Grécko, Holandsko, Dánsko, Rusko, USA, Srbsko, Nórsko, Rumunsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Island, Ukrajina, Malta, Chorvátsko, Slovinsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dlhodobú spoluprácu pri zaškolovaní pracovníkov do nového skladového systému, hľadáme šikovných kolegov na pozíciu Konzultant.

Čo Vám ponúkame?
- prepracovaný certifikačný a vzdelávací program
- jedinečnú príležitosť pracovať na rozsiahlych projektoch s modernými technológiami
- individuálny prístup a kariérny plán podľa vašich potrieb a možností
- dlhodobú spoluprácu
- odpovedajúce finančné ohodnotenie
- účasť na firemných spoločenských a športových akciách
- priateľský kolektív a profesionálne zázemie
- bonusy pre zamestnancov (firemné apartmány, chata, pravidelné plavby na jachtách po Jadrane ai.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás požadujeme?
- angličtinu na komunikativnej úrovni - každodenná komunikácia
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- ochotu cestovať - väčšina času strávených na pobočkách predovšetkým po Európe, ale aj vo svete
- ideálne skúsenosť s logistickými procesmi
- všeobecný prehľad v oblasti IS
- veľkou výhodou znalosť DB2 a SQL

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1715383  Datum zveřejnění: 15.4.2014