Konzultant/ka bankovního kiosku equabank

VikiTEL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Obchodní 30, 360 01 Jenišov, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-04
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté tvorby bankovních produktů (24134)

Pracoviště a kontakty

Firma:VikiTEL s.r.o., IČ 03575853
Pracoviště:VikiTEL s.r.o. - 001, Obchodní 30, Jenišov - Pod Rohem, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-05-04
Mzdové rozpětí:od 13000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem na: [email protected]
Konzultant Bankovního kiosku Equabank

Pro bankovní kiosek Equabank v Chomutově nebo v Karlových Varech v Globusu, přijmeme Konzultanty.
Náplň práce:
Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů
Poskytování servisu a poradenství stávajícím i potenciálním klientům
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace
Požadujeme:
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Předchozí praxe na prodejní pozici výhodou
Znalost finančních produktů výhodou
Vztah k prodeji a proklientská orientace
Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
Práce na PC na uživatelské úrovni
Ochota pracovat na směny včetně víkendů

Nabízíme:
Prostor pro seberealizaci
Motivující a odpovídající platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Zaměstnanecké výhod: Firemní neomezený tarif, Tesco poukázky
Místo pracoviště: Globus Chomutov nebo Globus Karlovy Vary

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v případě, že Vás v budoucnu zaujme jiná námi otevřená pracovní pozice.

Poslední změna:2016-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 10655460768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou