Řidiči vkd

Viktor Nepovím (MPSV)

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-11
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:Viktor Nepovím, IČ 12955256
Pracoviště:Viktor Nepovím - MB, Mladá Boleslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-11
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: emailem: [email protected] nebo telefonicky: 603 575 565

Jde o trasu mezi Mladou Boleslaví a východní částí Prahy. Za den se ujede 200 km, dodržuje se aetr. Soupravy se nestřídají ani neropojují. Každodenní návraty do Mladé Boslavi, nebo po dohodě na trase. Všechny víkendy jsou vždy volné. Mzdy jsou vypláceny vždy v termínu, s možností záloh.

Přijmeme formou HPP nebo DPČ, na dobu neurčitou, nástup ihned dle domluvy.

- Náplň práce: pravidelná linka (nakládky + vykládky), výjezdy a návraty do Mladé Boleslavi, stanoviště vozidla v Mladé Boleslavi.
- Místo výkonu práce Česká republika, Volné víkendy, každodenní návraty do Mladé Boleslavi, bydliště v okolí MB výhodou.
- Nabízíme: práci v zavedené a stabilní společnosti, kvalitní vozový park, technické zázemí, vstřícné jednání, přátelský kolektiv
- Požadujeme: vzdělání není podmínkou, ŘP sk. C + E, profesní průkaz, spolehlivost, praxe v oboru je výhodou,
- Místo je vhodné pro absolventy a mladistvé, i pro MÁLO fyzicky zdatné jedince -. Vozí se škodovka (13. brána)
- Manipulace s přepravovaným zbožím pouze ve velmi vyjimečných případech.

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12500070774

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání