Vodič MKD - Španielsko

Villart Logistic

Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Španielsko, Holandsko, Luxembursko
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2400 EUR/mesiac, Uvedený plat je netto (v "čistom")

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Troj strana rolovacia plachta,megatrailer, frigo. Bude voziť hlavne na medzinárodných trasách (Španielsko - EU).

Je možné, že niekedy pôjde aj v dvojposádke.

www.villartlogistic.com

Prosíme všetkých uchádzačov, aby poslali svoj životopis na email [email protected]

Ak by ste nedostaly odpoved na váš email, neche to povedať, že by sme nemaly záujem o uchadzača , všetky životopisy su postupné spracované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

5

Minimálna prax 5 rokov.

ADR je plus
Kvalifikačný kurz vodiča ("profesák") je nevyhnutný.

Villart Logistic S.L., dopravná,moderná,dynamická spoločnosť, ktorá sa venuje medzinárodnej doprave a charakterizuje sa serióznosťou, kvalitou a kompromisom.
ID: 1638835  Datum zveřejnění: 10.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2400 EUR/mesiac, Uvedený plat je netto (v "čistom")