Prodavači v prodejnách

VÍNO HRUŠKA s.r.o. (MPSV)

Národních mučedníků 949, 698 01 Veselí nad Moravou, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:VÍNO HRUŠKA s.r.o., IČ 27715591
Pracoviště:VÍNO HRUŠKA s.r.o. - Veselí nad Moravou, Národních mučedníků 949, 698 01 Veselí nad Moravou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13400 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Národních mučeníků 949, 698 01 Veselí nad Moravou. Náplň práce: prodej vín a pochutin, obsluha zákazníků při posezení, degustace pro zákazníky, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet, práce s pokladním systémem APLS, ubytování hostů na penzionu. Nabízíme: HPP - práce na plný úvazek, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu (krátký a dlouhý týden), zaměstnanecké benefity, práce v příjemném prostředí nově zrekonstruované vinotéky, zajímavé platové podmínky včetně provizí, nástup možný ihned. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, loajalnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, organizační schopnosti, praxe v oboru výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost vína velkou výhodou, znalost cizího jazyka, ŘP sk. B. Zaměstnanecké slevy, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 724 397 911, osobně po tel. domluvě.

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12488630788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B