Fakturanti

VÍNO HRUŠKA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
143, 696 71 Blatnička, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:VÍNO HRUŠKA s.r.o., IČ 27715591
Pracoviště:Blatnička 143, 696 71 Blatnice p.Sv.Antonínkem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, zaměstnanecké slevy a benefity, firemní školení

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Blatnička 143. Nabízíme: hlavní pracovní poměr - práce na plný úvazek na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity a slevy na nákup zboží, práce v příjemném prostředí společnosti a přátelském kolektivu, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, možnost růstu platových podmínek po zapracování na pozici, prémiový způsob hodnocení, nástup možný ihned.
Náplň práce: příprava objednávek, faktur, administrativní činnost, komunikace se zákazníky a obchodními partnery, komunikace a předávání informací, příprava podkladů pro účetní, nabízení produktů a portfolia firmy zákazníkům.
Požadujeme: spolehlivost, loajalitu, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem a pozitivní myšlení, praxi v oboru alespoň 2 roky, znalost účetních zásad, znalost cizích jazyků AJ, NJ, znalost programu APLS výhodou, na pozici fakturantky je nezbytně nutná schopnost týmové spolupráce a komunikace. Kontakt na mail: [email protected] nebo osobně po tel. domluvě.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12566530712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní