Letecký klampiar/zámočník

Virtual Human Resources s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
7,00 EUR/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VHR Aerospace momentáľne priíma skúsených remeseľníkov na pozíciu Letecký klampiar/zámočník. Náš klient sa nachádza pri Prahe a je to jedna z vedúcich spoločností v leteckkom priemysle.

Správny kandidát by mal mať skúsenosti s:
 Klampiarstvom
 Prácou v manufakúre
 Prácou s plechom (ohýbanie, strihanie)
 Opracovávaním kovov
 Nitovaním (nytováním), vŕtaním, prácou s nástrojmi
 Prácou s karbónom alebo inými kompozitmi
 Predchádzajúce skúsenosti s prácou s lietadlami by boli ideánle, ale nie sú podmienkou

Ponúkame prácu na 6 mesiacov s veľkou možnosťou predĺženia a plat 7,00€/hod.
V prípade potreby bude tréning zabezpečený za tréningovú mzdu.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle +44 207 740 0067 alebo mi pošlite email na [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní platenej dovolenky za rok

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je jedna z vedúcich spoločností v leteckkom priemysle.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VHR is an international technical recruitment organisation providing the best on-demand recruitment services and solutions to the Aerospace & Aviation, F1 & Automotive, Engineering & Defence and Marine industries around the world.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2845838  Datum zveřejnění: 8.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7,00 EUR/hod