Montér/klampiar/zámočník (letecký priemysel)

Virtual Human Resources s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
od 235 CZK/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VHR Aerospace momentáľne hľadá skúsených montérov. Náš klient sa nachádza v Prahe a je súčasťou medzinárodnej spoločnosti vyrábajúcej komponenty pre letecký priemysel.

Ideáľne hľadáme kandidátov s predchádzajúcimi skúsenosťami z výroby. Schopnosť čítať technickú dokumentáciu je podmienkou.

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

Ponúkame zmluvu na 6 mesiacov. Po prvotnej 6 mesačnej zmluve tam bude možnosť dlhšej zmluvy alebo trvalého pracovného pomeru.

Hodinová mzda je od 235 CZK v hrubom.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle +44 207 740 0067 alebo mi pošlite email na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VHR is an international technical recruitment organisation providing the best on-demand recruitment services and solutions to the Aerospace & Aviation, F1 & Automotive, Engineering & Defence and Marine industries around the world.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3030415  Datum zveřejnění: 25.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 235 CZK/hod