CNC Operátor/Seřizovač

Virtual Human Resources s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naša spoločnosť VHR momentáľne hľadá skúsených CNC Operátorov/Seřizovačov.

Klient sa nachádza v kraji Vysocine a vyrábajú špecializovnalé stroje.

Máme pracovné pozície pre frézarov, sústruhárov a brúsičov. Skúsenosti so systémom Mazak sú výhodou.

Po nástupe obsolvujete platený tréning v Nemecku.

Náplň práce:
- Editovanie a príprava dát
- Vytváranie NC kódov na základe technických špecifikácií a požiadavkov zákazníka
- Znalosť technológií strihajúcich kovy

Jedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer.

Ponúkame lákavé platové podmienky s možnosťou bunusov.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle +44 207 740 0067 alebo mi pošlite email na [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platený trénning v Nemecku
Bonus za nadčasy a produkčný bonus

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VHR is an international technical recruitment organisation providing the best on-demand recruitment services and solutions to the Aerospace & Aviation, F1 & Automotive, Engineering & Defence and Marine industries around the world.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3095390  Datum zveřejnění: 7.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou