Bezpečnostní technik

ViskoTeepak, s.r.o.

Vlastimila Pecha 1270/14, 62700 Brno - Černovice, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za vstupní školení v oblasti BOZP a PO
- Externí spolupráce s osobou způsobilou v PO, zajištění plnění ročního plánu PO
- Řízení interních směrnic pro BOZP, poskytování OOPP
- Vyhodnocování rizik a pracovních úrazů
- Komunikace a spolupráce s orgány státní správy
- Kontrola stavu odpadů a organizace odvozů
- Zpracování měsíčních reportů v oblasti EHS

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající mzdové ohodnocení, základní mzda od 28 000 Kč
- Odměny před dovolenou a vánocemi
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění a DPS
- Ticket Benefits Card
- Možnost stravování v závodě

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce e-mailem na:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

životní prostředí, bezpečnost práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Osvědčení o odborné způsobilosti k zajištění úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP
- Osvědčení o odborné způsobilosti dle zákona o požární ochraně
- Komunikační dovednost na velmi dobré úrovni
- Zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ViskoTeepak, s.r.o. je společnost podnikající v oblasti zpracování umělých střev - obalů pro masný průmysl. Nosným výrobním programem společnosti je zpracování (řásnění a potisk) celulozových obalů Wienie-Pak používaných při výrobě všech typů párků, klobás a jiných loupatelných uzenin. Společnost se rovněž specializuje na zpracování celulozových salámových střívek Fibrous a to v široké škále typů, velikostí a barev. Zpracovávaná produkce je majetkem sesterské společnosti v Belgii a v České republice je v režimu aktivního zušlechťovacího styku.
ID: 2969002  Datum zveřejnění: 9.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 Kč