Vývojový konstruktér / Product Development Engineer

Visteon - Autopal, s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Lužická 984/14, 741 01 Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
  • Termín nástupu: možný ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• navrhuje koncept výrobku a jeho částí dle zadaných zákaznických specifikací v CAD systému
• provádí obhajobu technických řešení, koordinuje zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky
• připravuje technické specifikace komponentů a spolupracuje na vývoji testovacích procedur
• zodpovídá za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku
• zabezpečuje hladkou návaznost na zavedení do sériové výroby
Jiné výhody
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů
• pracoviště vybavená špičkovou technikou
• příležitost i pro čerstvé absolventy technických oborů
• motivující plat a variabilní bonusový systém
• možnost odborného a kariérního růstu
• flexibilní pracovní doba
• příspěvek na dopravné
• až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby
• životní a penzijní připojištění dle odpracované doby

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
Autodesk Inventor - pokročilý
CATIA - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý
SolidWorks - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenské, konstrukční zaměření výhodou)
• znalost 3D modelování v CAD systému (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.)
• schopnost komunikovat v anglickém či německém jazyce
• práce s PC (MS Office, MS Project)
• řidičský průkaz sk. B
• technické myšlení
• prezentační a komunikativní dovednosti
• schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů
• flexibilita, ochota cestovat
• příležitost pro čerstvé absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Vývoj a výroba světelné, klimatizační a chladicí techniky pro automobilový průmysl.
V současné době se společnost dynamicky rozvíjí a přijímá větší počty pracovníků do VÝVOJOVÉHO TÝMU do obou divizí. Hledáme kandidáty s praxí i junior kandidáty bez praxe (vhodné pro absolventy VŠ).
Divize světel v současné době otevírá i novou kancelář v OSTRAVĚ!
Hlavní oblast působení společnosti
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků
Informace o náboru
Výběrové řízení je dvoukolové. První kolo je možné se slovenskými kandidáty uskutečnit formou telefonického či skype interview. V rámci druhého kola je nutné se dostavit osobně do sídla společnosti v Novém Jičíně.
Lužická 984/14 Zobrazit na mapě
741 01 Nový Jičín
ID: 1233428   Datum zveřejnění: 23.8.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce