Všeobecná registrovaná sestra - náborový příspěvek 7 500,- kč

VITA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nemocniční 264, 419 01 Duchcov, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17600 - 31160 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:VITA, s.r.o., IČ 61537713
Pracoviště:VITA, s.r.o. - nemocnice, Nemocniční 264, 419 01 Duchcov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 17600 do 31160 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do naší nemocnice hledáme všeobecné registrované sestry na lůžka do směnného provozu. Nabízíme jednorázový náborový příspěvek ve výši 7 500,- Kč. Plat dohodou a na základě odpracovaných let ve zdravotnictví a dosaženého vzdělání

Poslední změna:2016-08-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 11235470716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou