Zákaznický servis pro kvalitu - Quality Engineer

Vivate Recruitment Limited

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000-60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího jako dodavatel řady 1 v automobilovém průmyslu hledáme kandidáty na pozici Zákaznický servis pro kvalitu. Jestliže je kvalita to, co Vás zajímá a máte zkušenosti v tomto oboru, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Co vás na této pozici Zákaznického servisu pro kvalitu čeká:

- Řešení zákaznických reklamací

- zákaznické portály, třídící akce, nápravné opatření, průvodní dokumentace, zpracování 8D reportu včetně příloh

- Komunikace se zákazníkem - Služební cesty - kontakty se zákazníky, jednání k řešení
reklamací

- Zajištění interní kvality vzhledem k zákaznickým reklamacím

- Reporting

- Účast na zákaznických auditech a samoaudit požadovaný zákazníkem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

-SŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Analytické myšlení
- Znalost výrobních, projektových a vývojových procesů
- AJ/NJ na pokročilé úrovni
- Znalost požadavků dle normy VDA 6.3, VDA 2, ISO TS 16949, analýza MSA, školení Technik
kvality, SRC, monitorování a měření, zpracování reklamací
- Týmová spolupráce, prezentační dovednosti, schopnost řešit problémy
- Výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, stresuodolnost
- Podmínky: častý kontakt se zákazníky a obchodními partnery, striktně určené a krátké termíny
pro splnění úkolů, nepravidelný rozvrh činností, služební cestyv průměru cca 1 - 2x týdne
(Škoda MB/Kvasiny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Přátelské prostředí a skvělý kolektiv profesionálů, spolupráce na zajímavých projektech pro přední hráče na trhu a odpovídající platové ohodnocení a široká škála benefitů je samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Řada 1 dodavatel v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kvalita, kontrola kvality.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vivate Recruitment je specializovaná personální agentura se zaměřením na automobilový průmysl. Dodáváme personální služby lokálně i mezinárodně z našich kanceláři ve Velké Británii, Německu a z kanceláří naší skupiny, která operuje v 13ti zemích světa včetně České republiky, Slovenska, Maďarska, Francie, Španělska a Číny. Soustředíme se na nábory zaměstnanců na HPP a kontraktuální pracovníky v automobilovém průmyslu- oblast inženýringu, výroby, kvality, projektového řízení, konstrukce a technologií.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2968839  Datum zveřejnění: 9.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000-60000