Nabídky práce: VIVmail.cz s.r.o. & VIVnetworks.com s.r.o.

VIVmail.cz s.r.o. je největší společností v oblasti E-mail marketingu v našem regionustřední a východní Evropy. Jsme mladý tým, který už přesvědčíl přes 100 středně velkých a velkých firem, že naše profesionalita a technologie pomáhají jejich podnikání a v personalisované komunikaci s jejich zákazníky a partnery. Ikdyž jsme stabilní společnost, máme příznaky start-upu např. v rychlosti růstu. Rosteme metziročně o 100+%. Naši zákazníci jsou ve více jak 10ti zemích světa, proto hledáme kolegy do našeho týmu, kteří hovoří min.plynule anglicky (B2 a vyšší), mají zájem o technologie a on-line marketing.

Sesterská společnost VIVnetworks.com je exklusivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com) v CEE regionu, špičkou mezi affiliate technologiemi ve světě. Zaměřujeme se na klienty, kteří mají zájem zvýšit své příjmy z eCommerce pomocí affiliate marketingu. Evangelizujeme trh a díky naší činností více jak 7 let jsme stále největší společností na trhu v tomto oboru v ČR a SR s pobočkou i v Polsku.Spouštěli jsme a operovali affiliate programu Mall.cz a Mall.sk, operujeme affiliate program společnostem např.: Zoot.cz,Kasa.cz, DameJidlo.cz,Nakupvakci.cz, Bata.cz, Allianz.cz, ČSOB Pojišťovna, Astratex a další. Dnes máme přes 240 klientů v ČR a SR a další v Maďarsku a Polsku. Máme také přes 30 klientů v zahraničí např. USA, UK, Německo apod.

Získali jsme letos celosvětové ocenění Worldwide Strategic Partner of The Year 2016 od největší affiliate sítě na světě Commision Junction.

Hledáme kolegy do našeho týmu, kteří mají zájem o on-line marketing a umí alespoň jeden cizí jazyk na úrovni B1 a vyšší (angličtina, maďarština, rumunština, bulharština, srbochorvatština).

Aktuální nabídky práce

1 - 2 z 2

Chcete zvýšit svou šanci najít práci?

Vytvořte si životopis