Client Manager

VIVnetworks.com s.r.o.

Jungmannovo náměstí 753/18, 110 00 Praha 1, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000-40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

- vyhledávání nových partnerů v CZ (práce na internetu)
- komunikace s klientem (denně)
- pro-klientský přístup s chutí pomáhat našim zákazníkům (komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími a novými klienty, telefonicky - e-mailem, osobně)
- práce v aplikaci cj.com, sledování výkonů klientů, support.
- pomoc při realizování konferencí a workshopů

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM, POŠLETE PROSÍM S CV I DOPIS PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSTE VHODNÝ KANDIDÁT NA TUTO POZICI.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravování 2000Kč/měs.
Týden dovolené navíc.

Informace o náboru

Kdo jsme?
VIVnetworks.com jsme exklusivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com). Jsme jednička na trhu CZ a SK.
Chceš vyzkoušet opravdový výkonnostní marketing? Pak se spoj s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme více jak 270 klientů v ČR, Evropě a USA. Hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat v centru Prahy. Vhodné i jako stáž.

Hledáme kolegu nebo kolegy s těmito požadavky:

- komunikativní znalost angličtiny, nebo němčiny
- selský rozum, pečlivost
- Vzdělání – SŠ nebo studium na VŠ se zaměřením na marketing výhoda
- praxe v online marketingu výhodou

Náplň práce

Nabízíme

- zajímavou práci v kolektivu mladých lidí
- brigáda vhodná i pro studenty posledních ročníků)
- volná pracovní doba, možnost home office
- výkonnostní odměny
- získání know-how Affiliate marketingu (výkonnostní marketing)

VIVnetworks.com je exklusivním partnerem CJ by Conversant (www.cj.com) největší veřejné affiliate sítě na světě. Jsme nejrenomovanější společnost v oboru a zaměřujeme se na klienty, kteří mají zájem zvýšit své příjmy z eCommerce pomocí affiliate marketingu. Evangelizujeme trh a díky naší činností více jak 7 let jsme stále největší společností na trhu v tomto oboru v ČR a SR s pobočkou i v Polsku. Operujeme affiliate program společnostem např.: Zoot.cz, Kasa.cz, Mall, Cedok, DameJidlo.cz, Nakupvakci.cz, Bata.cz, Allianz.cz , ČEZ, ČSOB Pojišťovna, Astratex a další. Dnes máme přes 270 klientů v ČR, Evropě a USA.
O CJ by Conversant na www.cj.com. O VIVnetworks.com na www.vivnetworks.com

POKUD MÁTE O TUTO POZICI ZÁJEM, POŠLETE PROSÍM NA E-MAIL [email protected] CV A DOPIS PROČ SI MYSLÍTE, ŽE JSTE VHODNÝ KANDIDÁT NA TUTO POZICI.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Online Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Google Analytics - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VIVnetworks.com je společnost, která na českém, slovenském, polském a maďarském trhu zastupuje největší světovou společnost zabývající se affiliate marketingem – CJ Affiliate by Conversant (dříve Commission Junction). VIVnetworks.com operuje affiliate programy významných klientů v regionu, jako je např. KASA.cz, ZOOT.cz, Mall.cz, TESCOMA.cz, ALLIANZ.cz, Tchibo, Astratex, a dalších 270+ inzerentů.
ID: 2822021  Datum zveřejnění: 22.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-40000