Recepční v administrativním objektu pouze ozp

VKUS-BUSTAN s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Fryštátská 72, 733 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 8500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:VKUS-BUSTAN s.r.o., IČ 26841410
Pracoviště:VKUS-BUSTAN s.r.o. - Karviná, Fryštátská 72/1, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 8000 do 8500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VKUS-BUSTAN s.r.o.
Pracoviště Karviná
(Nechodit na pracoviště)
Pouze pro OZP
Náplň práce:
-Recepční a informační činnost v kancelářském objektu
-Krátké obchůzky pouze uvnitř budovy
Požadujeme:
-Spolehlivost, zodpovědnost
-Komunikativnost
-Základní úroveň práce s technologiemi (přepojování tel. hovorů, PC)
Nabízíme:
-Průměrně 18 pracovních směn v měsíci, práce v plném úvazku 37,5 hod týdně
-Práce pro stabilního zaměstnavatele
-Příspěvky na rehabilitace
-Příspěvky na rekreační pobyty dětí
Více informací také telefonicky od 7:00-15:00

Zájemce žádáme o zaslání životopisu, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v Karviné v pátek 21.8.2015 v 9:00 na Úřadu práce v Karviné.

Poslední změna:2015-08-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 9376530706

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání