Práca na riečnych lodiach-čašník,barman

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Srbsko, Rumunsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
€850- €1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovnikov do medzinárodného teamu na výletných lodiach. Náplň práce casnikov je individualna.

Práca je vhodná pre ľudí v akom koľvek veku.

• ubytovanie a strava sú poskytnuté priamo na lodi
(z uvedeného platu sa nestrhávajú)
• nástup kompletne organizovaný spoločnosťou
Podmienky na kandidáta:
• dobrá znalosť nemeckého jazyka,
• pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii sú vítané
• V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v nemeckom alebo slovenskom jazyku

- Práca na výletnej lodi
- Cestovanie
- Výplata na účet kandidáta
- Týždenne tipy od pasažierov
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Zdokonalenie sa v jazykoch
- Sezónna práca
- Rýchly kariérny rast

V prípade záujmu pošlite životopis v Nemeckom jazyku na : [email protected]
Počet uchádzačov je limitovaný

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Our client can offer you tailor made cruises contracted directly with us. The traditional route of our cruise ships lies from Passau, Germany, to Budapest, Hungary and then back to Passau, where as Prinzessin Isabella gives you an additional opportunity to cruise the Estern part of Danube River - from Budapest to Danube Delta in Romania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Flexibilita, chuť pracovať, zručný v odbore, vyžadované jazykové znalosti

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3080939  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €850- €1500