Práca v suchých skladoch, Anglicko (aj bez znalosti jazyka)

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Anglicko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre anglického zamestnávateľa hľadáme šikovných ľudí do skladov, prípadne do produkcie. Náplňou práce je vykladanie, etiketovanie, balenie, scanovanie a váženie oblecenia/textilu (aj bez znalosti jazyka)

Práca je vhodná pre studentov, muzov, zeny a pary.
Pracovná doba :
cca 40 hod./ týždenne, možnost nadcasov kazdy tyzden
Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom v domoch, ktoré sú kompletne zariadené. Kandidáti sú ubytovaní po 2 na izbe alebo podla dohody.
Výška nájmu na týždeň je od 60 do 65 libier.
Doprava do práce je individuálna - autobus, vlak, vlastné auto, bicykel.

Výška mzdy je £7.60- £9.00 libier na hodinu

Možnosť nadčasov.
Mzda je vyplácaná na bankový účet zamestnanca, nasa agentura vybavuje ucet alebo OnePay kartu.

- Anglicka zmluva na trvaly pracovny pomer
- Zabezpečené ubytovanie a transport z letiska
- Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku
- Výplata je každý týždeň na účet kandidáta
- Asistencia počas celej doby pobytu
- Možnosť vrátenia daní na konci danoveho obdobia
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť nadčasov
- Zaškolenie v danom obore, plateny trening
- assistencia pri vybavovani NINo a leteniek
- tlmocenie ak je potrebne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru ako sú kozmetika, bižutéria , hračky, damsky a pansky textil.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3104591  Datum zveřejnění: 16.6.2017