Dělník - pracovník do výroby

VMS VISION, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrudichromská 2292, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-24
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (82197)

Pracoviště a kontakty

Firma:VMS VISION, s.r.o., IČ 47909391
Pracoviště:Chrudichromská č.p. 2292/13, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-24
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, penzijní připojištění
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
Jsme česká firma, která v příštím roce oslaví již 25. výročí od svého vzniku. Hledáme pracovníky pro kombinovanou kovo a dřevovýrobu na pozici dělník ve výrobě, po zácviku s účastí na některých montážích našich výrobků - školních a kancelářských tabulí u zákazníka.
Co Vám nesmí chybět: předchozí dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe), dobrý vztah k fyzické a řemeslné práci, SO, SOU vzdělání nejlépe technického směru výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, ŘP sk. B, schopnost číst technické výkresy výhodou, odborná způsobilost v elektrotechnice výhodou (vyhl. 50/78 Sb. § 6)
Hledáme člověka, který hledá a ocení: práci ve firmě s dlouholetou tradicí, kvalitní zázemí výroby, různorodou práci v čistém prostředí, řádné zaškolení a zácvik, motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky s důrazem na osobní zodpovědnost za odvedenou práci, firemní bonusy (stravenky, zvýhodněné půjčky, 13. plat, atd.), penzijní připojištění ap.
První kontakt e-mailem.

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12730250707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B