Reprezentant značkové prodejny Vodafone / Praha - Černý Most

Vodafone Czech Republic a.s.

Místo práce
Pracoviště: Praha, vhodné pro uchazeče z regionů:, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšencem do mobilních telefonů, datových mobilních aplikací, nových technologií a dalších moderních technických vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem nebo jej chcete zkusit? Chcete se stát důležitým článkem silné nadnárodní společnosti? Jste soutěživý/á a rád/a zdoláváte výzvy? Chcete být odměňován/a za to, co firmě přinesete? Přidejte se k Vodafone v Praze na Černém Mostě

Co u nás budete dělat?
Po intenzivním úvodním zaškolení bude vaší hlavní náplní práce:
* Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej
* Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb
* Poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky
* Přijímání a vyřizování reklamací
* Administrativa, starost o chod prodejny
* A samozřejmě reprezentace naší značky Vodafone!

Zaměstnanecké výhody, benefity

A toto vše vám nabízíme:
* Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
* Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv
* Nadstandardní zaměstnanecké benefity:
- týden dovolené navíc; sick days; stravenky; zdravotní péče; slevy na produkty a služby; volitelné benefity v rámci cafeterie využitelné např. na kulturu, sport, vzdělávání, dovolenou a další; technické vychytávky; výhodné životní pojištění
* Zázemí a perspektivu stabilní mezinárodní společnosti
* Dobu určitou – s možností prodloužení
* Plný úvazek
* Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?
* Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
* Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou
* Orientace v oblasti telekomunikací, v nabídce mobilních telefonů, znalost mobilních novinek a aplikací
* Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
* Příjemné vystupování, pro-zákaznickou orientaci, vstřícný přístup
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft Office)
* Znalost AJ a/nebo RJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Vodafone Group Plc je globální mobilní operátor se základnou ve Velké Británii, který působí ve 30 zemích a služby poskytuje 371 miliónům zákazníků.
ID: 2583963  Datum zveřejnění: 30.5.2016