Odborný pracovník v laboratoři - laborantka (rozbory vod a kalů)

VODOHOSPODÁŘSKÉ INŽENÝRSKÉ SLUŽBY A. S. (MPSV)

Místo práce
Křížová 472, 150 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-11
Mzdové podmínky (brutto)
17500 - 18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (31165)

Pracoviště a kontakty

Firma:VODOHOSPODÁŘSKÉ INŽENÝRSKÉ SLUŽBY A. S., IČ 60193689
Pracoviště:Křížová 472/47, Smíchov, 150 00 Praha 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-11
Mzdové rozpětí:od 17500 do 18500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Křížová č.p. 472/47
Kontakt: Hujerová Vladislava, tel.: 257 182 424, e-mail: [email protected]
Pracovník připravuje vzorky a provádí samostatně rozbory vod a kalů, obsluhuje základní laboratorní přístroje a zařízení, dodržuje předepsané postupy, plní akreditační kritéria
ŘP sk. B vítán, dobrý zdravotní stav, práce na PC
Nabízíme: stravenky, 6 týdnů dovolené, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11709790725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou