Montér vodovodů/ instalatér/ kanalizační dělník

VODOVODY PRAHA spol. s r.o.

Místo práce
Thámova 7, Česká republika, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc, pokud projevíte pracovitost um a zájem,budete spokojen

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáže vodovodú,kanalizací ,převážně domovních přípojek případně hlavních řadů. Hledáme zkušeného pracovníka s praxí v oboru,s dobrou pracovní morálkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební vůz Ford Tranzit(možnost použití k cestám z a do zaměstnání)) firemní telefon s kartou neomezeného volání,pracovní oděv.Plat možno převodem i v hotovosti.Přátelské bezkonfliktní jednání,jistota pravidelných výplat.Příspěvek na dovolenou.

Informace o náboru

V naší firmě se nemusíte obávat nadřazeného chování od kohokoliv,jsme si vědomi že nám budete přinášet zisk a rádi to náležitě oceníme. Ve firmě panuje přátelská atmosféra a pohoda.Upozornuji na 0 toleranci alkoholu v pracovní době.Dodržování pracovní doby považujeme za samozřejmost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

monter vodovodů instalatér

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

požadujeme zájem o dílo, vždy hledat jak ukol provést a ne hledat důvod proč práci neudělat.a samozřejmě znalost výše uvedených čiností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Menší rodinná firma s.r.o., zaměření - domovní přípojky, inž. sítě, vodovody, kanalizace.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2319018  Datum zveřejnění: 6.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 30000 Kč/měsíc, pokud projevíte pracovitost um a zájem,budete spokojen