Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Vojtěch Čejka (MPSV)

Místo práce
Českomoravská 2420, 190 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Vojtěch Čejka, IČ 87663325
Pracoviště:Vojtěch Čejka - Praha Libeň, Českomoravská 2420/15a, Libeň, 190 00 Praha 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 60000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Měsíční bonusy z obratu, příspěvek na automobil, doživotní pasivní příjem

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro nově vzniklý projekt v oblasti EET a marketingu hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodních vedoucích s možností postupu na mažerské pozice.
Společnost má zastoupení na 47 trzích světa a máme bohaté zkušenosti, jak v zavádění EET, tak i v oblasti marketingu pro SME.
Požadujeme:
Komunikativnost
Aktivní přístup a chuť se učit novým věcem
Zájem o nové technologie a marketing
Obchodního a týmového ducha
Samostatnost, zodpovědnost a důkladnost
Nabízíme: Kariérní postup, flexibilní pracovní dobu, možnost částečné práce z domova,
možnost spolupráce na zahraničních projektech
Měsíční bonusy z obratu, příspěvek na automobil, doživotní pasivní příjem.

Poslední změna:2016-02-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10225640770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání