Projektový manažér pre IT projekty

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1900-01-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- vedenie IT projektov
- definovanie a zahájenie projektov
- analýza procesov, tvorba procesnej dokumentácie
- príprava Business Cases
- príprava finančných podkladov pre investičné rozhodnutia
- príprava podkladov pre vypísanie verejných súťaží
- technické vyhodnotenie dodávateľských ponúk
- aktívne koordinovanie dodávateľov v rámci projektového riadenia
- riadenie členov projektového tímu z jednotlivých odborných útvarov
- zodpovednosť za dodržanie časového plánu, rozpočtu a požadovanej kvality riešeného IT projektu
- ukončenie a vyhodnotenie projektov

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ihneď

Iné výhody:
- možnosť osobného rastu
- stabilné miesto v zahraničnej firme
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské

Zameranie, odbor:
- ekonómia, informatika, technické odbory, manažment

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – plynule slovom a písmom
- anglický jazyk – pokročilé znalosti

Počítačové znalosti - používateľ:
- Microsoft Office - pokročilý
- ERP systémy, znalosti VW systémov vítané

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1705012  Datum zveřejnění: 1.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.