Referent cotrollingu

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
okres Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- plánovanie, analyzovanie, vykazovanie výrobných nákladov a predajných cien, kalkulácie predajných a
aktivačných cien pre nové produkty
- analýza skutočnosti a porovnanie s kalkuláciami
- správa cien v systéme Ebon a SAP
- controlling investícií a odpisov

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ihneď

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- vynikajúce znalosti MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint
- znalosť systémov VW a SAP je výhodou, no nie podmienkou

Jazykové znalosti:
- aktívna znalosť nemeckého jazyka - slovom i písmom

Osobné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- komunikatívnosť, tímovosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Kontroling / Účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1899737  Datum zveřejnění: 15.10.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.