Elektrikár - stavba špeciálnych a predsériových áut

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- analýza a zisťovanie elektrických chýb vozidiel
- kódovanie a flashovanie riadiacich jednotiek
- práca s diagnostickým testerom a multifunkčný tester
- odrábanie a vyhodnocovanie možných príčin a závad

Ponúkaný plat (brutto)
- dohodou

Termín nástupu
Január 2015

Iné výhody
- možnosť osobného rastu
- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- dobré finančné ohodnotenie
- rozsiahly sociálny program

plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SOU, alebo SOU s maturitou
- odbor elektrotechnika podmienkou
- prax v odbore min. 2 roky
- vyhláška 508 - paragrafy 21,22,23 výhodou
- vodičský preukaz sk. B
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- analytické myslenie

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk - základná znalosť

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Údržba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1962142  Datum zveřejnění: 19.12.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.