Trainee Martin 2015

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
okres Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Trainee program je ročný adaptačný program určený
pre absolventov VŠ technického a ekonomického smeru, ktorí chcú
rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast.
- Cieľom programu je získať špecialistov pre odborné útvary a
manažérsky dorast.
- Program začína priamo vo výrobe vozidiel (karosáreň, lakovňa,
montáž) a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré
procesne súvisia s budúcou pozíciou.
- Záver programu tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode
v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu je rozvojový
plán zameraný na posilnenie riadiacich a odborných kompetencií.
- Počas Trainee programu pracujú kandidáti na projektoch
odborných útvaroch. Po absolvovaní programu sú kandidáti
zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo
- Obsadzované pozície sú na oddeleniach: výroba, závodová
technika a údržba, plánovanie a logistika.

Ponúkaný plat (brutto):
- dohodou

Termín nástupu:
- september 2015
- uzávierka žiadostí je 31.03.2015. Po tomto dátume budeme
kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Iné výhody:
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- možnosť absolvovať atraktívny Traineeprogram v zahraničnej
spoločnosti
- vzdelávacie aktivity, odborné a nadodborné školenia
- dovolenkový a vianočný príspevok
- rozsiahly sociálny program (príspevok na dopravu, na
ubytovanie, na domáce a zahraničné rekreácie, bezúročné
pôžičky, zľavy na kúpu automobilu, športové a kultúrne aktivity,
príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri úmrtí,
pri pracovnom jubileu, darcom krvi, zdravotná starostlivosť,
stravovanie v závode a pod.)

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské II. stupňa
- absolvent VŠ rok 2015 resp. 2014
- technické zameranie, napr. strojárstvo, zabezpečenie kvality,
kovové materiály, technologické stroje a zariadenia, spracovanie
materiálov, konštrukcia alebo iný technický smer

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky :
- chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
- iniciatíva a flexibilita
- záujem o odborný a osobnostný rast
- schopnosť tímovej práce
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- nemecký jazyk – komunikatívne
- anglický jazyk – výhodou
- MS Office – pokročilý
- vodičský preukaz skup. B

Pozícia vhodná pre absolventa:
- áno

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2007841  Datum zveřejnění: 9.2.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.