IT Koordinátor procesu odovzdávania do prevádzky - Release Manager

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Riadenie procesu Release Management v rámci IT prevádzky
- Koordinovanie IT projektových vedúcich za účelom úspešného odovzdania ich projektu do operatívnej prevádzky
- Definovanie akceptačných kritérií na prebratie projektu v spolupráci s projektovým vedúcim
- Kontrola plnenia týchto kritérií
- Participácia na vytváraní Supportných modelov pre jednotlivé projekty
- Spolupráca s procesnými manažérmi za Change Management, Incident Management, Problem Management, Service Level Management, Event Management , Availability Management, Capacity Management, Configuration & Asset Management, License Management a iné.
- Spolupráca s externým poskytovateľom IT služieb
- Zodpovednosť za Release Management proces v rámci Continual Service Improvement.
- Starostlivosť o koncepčný rozvoj nástrojov pre riadenie IT Services (Service Manager, Asset Manager, uCMDB...)

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ASAP

Iné výhody:
- možnosť osobného rastu
- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- dobré finančné ohodnotenie
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské II. stupňa technického zamerania
- odbor informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti:
- nemecký alebo anglický jazyk aktívne

Technické znalosti:
Microsoft Windows – pokročilý
Microsoft Office – pokročilý
Znalosť nástrojov Service Managementu výhodou

Obecná znalosť IT technológií
Relevantná certifikácia (ITIL, ISO20K) výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- komunikatívnosť, schopnosť tímovej spoluprác

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2284640  Datum zveřejnění: 10.10.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.