Mechatronik - 2-ročný vzdelávací program MT

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
okres Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Volkswagen Slovakia štartuje od septembra 2016 ďalší ročník
vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania podľa nemeckého
duálneho vzdelávacieho systému, 2-ročný kurz akreditovaný
Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a zároveň
certifikovaný Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou
komorou.

Mechatronik je jedna z najinovatívnejších, najmnohostrannejších a
najžiadanejších profesií v modernom priemyselnom svete
špičkových technológií a predstavuje základný kameň Tvojej
kariéry v našej spoločnosti.

Vzdelávací program prebieha prvý rok v bratislavskom závode,
druhý rok je pôsobisko v Martine. Účastníci programu majú
možnosť zažiadať o ubytovanie v zmluvných ubytovacích
zariadeniach v Bratislave, v rámci ktorých naša spoločnosť
poskytuje príspevok na ubytovanie.

Ponúkame:
- špičkové odborné vzdelanie u najväčšieho európskeho výrobcu
automobilov
- teoretická aj praktická čast priamo v areáli bratislavského a
martinského závodu
- atraktívne finančné ohodnotenie už počas odbornej prípravy
- počas doby vzdelávania pracovnú zmluvu na dobu určitú
- možnosť využívať atraktívny sociálny program spoločnosti
Volkswagen Slovakia

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- minimálny vek 18 rokov
- minimálne výučný list v technickom odbore
- záujem o matematiku a techniku
- dobrá priestorová predstavivosť a remeselná zručnosť
- chuť učiť sa nemecký jazyk

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Vzdelanie / Školstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2581025  Datum zveřejnění: 27.5.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.