Staňte sa aj Vy súčasťou Volkswagen rodiny!

Pracujte v závode Bratislava ako Autoklampiar – výroba vozidiel

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Finálna úprava povrchu karosérie v procese výroby vozidiel
  • Kontrola povrchu karosérie a odstraňovanie zistených povrchových nerovností
  • Oprava zistených nedostatkov na karosérii
  • Zváranie dielov
  • Brúsenie povrchu karosérie
  • Sledovanie sériových nedostatkov na vozidlách a ich eliminácia

Ponúkaný plat:
  • Dohodou

Termín nástupu:
  • Ihneď, prípadne na základe vzájomnej dohody

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie (výučný list alebo maturita) v odboroch autoklampiar, klampiar alebo stolár
  • Prax v odbore výhodou, nie podmienkou
  • Zváračské oprávnenie (ZM -1, Tig, ZM – 7) výhodou

Osobné predpoklady, ďalšie požiadavky
  • Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, precíznosť, manuálna zručnosť

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete. Na Slovensku patrí VW SK medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti z hľadiska obratu i exportu.

VW SK kladie mimoriadny dôraz na starostlivosť o svojich zamestnancov. Za svoj sociálny program získal už viacero významných ocenení. Zamestnanci majú možnosť využívať širokú paletu finančných i nefinančných benefitov. Dôležitou súčasťou kultúry VW SK je aj neustále vzdelávanie a napredovanie - spoločnosť zabezpečuje svojim zamestnancom kurzy, školenia a tréningy v mnohých oblastiach.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-177/2016

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

ID: 2715118   Datum zveřejnění: 7.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.