Staňte sa aj Vy súčasťou Volkswagen rodiny!

Pracujte v závode Bratislava ako Nákupca

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Prieskum trhu a vyhodnotenie trhových potenciálov, ako aj vyvodzovanie príslušných opatrení
  • Iniciovanie a koordinovanie výberových konaní
  • Vypracovanie cenových porovnaní a plauzibilizácia cien
  • Návrh stratégie obchodných rokovaní a jej realizácia po odsúhlasení s nadriadeným
  • Benchmark obchodných prípadov, komunikácia s ďalšími koncernovými spoločnosťami
  • Prezentácia výsledkov rokovaní v lokálnych a koncernových grémiách
  • Sledovanie plnenia a platnosti rámcových zmlúv, realizácia opatrení na zabezpečenie ich priebežnej platnosti
  • Vypracovanie objednávok a zmlúv pre dodávateľov, komunikácia s právnym oddelením
  • Komunikácia s internými zákazníkmi, poskytovanie informácii a poradenstva
  • Vedenie reklamačných konaní
  • Práca v sytémoch SAP, MS Office a interných nákupných systémoch

Ponúkaný plat:
  • Dohodou

Termín nástupu:
  • Dohodou

Iné výhody:
  • Možnosť osobného rastu
  • Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
  • Dobré finančné ohodnotenie
  • Rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
  • Plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • Ekonomický, resp. technický smer odbor výhodou

Jazykové znalosti:
  • Nemecký jazyk aktívne (slovom a písmom)
  • Anglický jazyk výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
  • Vlastná iniciatíva, tímovosť, asertivita
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Odolnosť voči stresu, efektívna organizácia času
  • Ochota učiť sa nové veci

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete. Na Slovensku patrí VW SK medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti z hľadiska obratu i exportu.

VW SK kladie mimoriadny dôraz na starostlivosť o svojich zamestnancov. Za svoj sociálny program získal už viacero významných ocenení. Zamestnanci majú možnosť využívať širokú paletu finančných i nefinančných benefitov. Dôležitou súčasťou kultúry VW SK je aj neustále vzdelávanie a napredovanie - spoločnosť zabezpečuje svojim zamestnancom kurzy, školenia a tréningy v mnohých oblastiach.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-203/2016

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

ID: 2718839   Datum zveřejnění: 9.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.