Staňte sa aj Vy súčasťou Volkswagen rodiny!

Pracujte v závode Bratislava ako Junior Information Security Analyst (security operations)

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Propagácia systému riadenia informačnej bezpečnosti (angl. ISMS – Information Security Management System)
  • Aktívna participácia na realizácii programu bezpečnostného vzdelávania (ako spoluautor školiacich materiálov a lektor)
  • Participácia na procese riadenia bezp. rizík
  • Spolupráca na príprave stratégie v oblasti informačnej bezpečnosti
  • Predkladanie návrhov na pri koncepčný rozvoj bezpečnostných nástrojov
  • Analyzovanie týždenných reportov z bezpečnostnej operatívy
  • Predkladanie návrhov na riešenie a rozvoj bezpečnostného monitoringu IT infraštruktúry
  • Participácia na koordinácii činnosti CERT tímu pri riešení bezpečnostných incidentov

Ponúkame:
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, vianočný a dovolenkový plat
  • Možnosť osobného rastu formou odborných a soft skillových školení
  • Bezplatné jazykové kurzy
  • Školenia a certifikácie ISO27001 Interný audítor, CISSP

Iné benefity:
  • Doplnkové dôchodkové poistenie
  • Zľavy pre zamestnancov pri nákupe rôznych tovarov a služieb (napr. fitnescentrum, rekreačné a rehabilitačné pobyty, atd.)
  • Príspevok na stravovanie vo firemných kantínach
  • Zľavy na nákup a servis koncernových automobilov
  • Atraktívny operatívny leasing pre zamestnancov
  • Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalších mimoriadnych rodinných situáciách, benefity pre rodiny s deťmi
  • Jubilejné pracovné odmeny
  • A mnoho ďalších výhod

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Jazykové znalosti:
  • Nemecký alebo anglický jazyk aktívne

Technické znalosti:
  • MS Office – pokročilé znalosti
  • Prehľad operačných systémov MS Windows, Lunix, Unix.
  • Koncepčný prehľad o základných bezpečnostných technológiách (ako sú Firewaling, IDS/IPS, AIM, Antimalware ochrana, Vulnerability management, Endpoint Encryption, PKI a pod.) výhodou
  • Všeobecná znalosť sietí a sieťovej technológie (LAN/WAN, MPLS, prehľad v internetových technológiách a protokoloch)
  • Prehľad štandardoch ISO 2700x

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
  • Komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce, analytické myslenie

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete. Na Slovensku patrí VW SK medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti z hľadiska obratu i exportu.

VW SK kladie mimoriadny dôraz na starostlivosť o svojich zamestnancov. Za svoj sociálny program získal už viacero významných ocenení. Zamestnanci majú možnosť využívať širokú paletu finančných i nefinančných benefitov. Dôležitou súčasťou kultúry VW SK je aj neustále vzdelávanie a napredovanie - spoločnosť zabezpečuje svojim zamestnancom kurzy, školenia a tréningy v mnohých oblastiach.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-202/2016

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

ID: 2718841   Datum zveřejnění: 9.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.