Kontrolór kvality – výrobný pracovník

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

-- Vykonávanie výstupnej kontroly vozidiel – exteriér/interiér
-- Celková kontrola novo vyrobených vozidiel, karosérií a lakovaných dielov
-- Posudzovanie kvality vyrobených kusov
-- Popri optickej kontrole aj manipulačné práce: meranie špár, kontrola obkladov, kontrola sedačiek

Ponúkame:
-- Zaujímavé finančné ohodnotenie
-- Stabilné a zaujímavé pracovné miesto u najatraktívnejšieho zamestnávateľa na Slovenku za rok 2015
-- 3-zmenná a 4-zmenná prevádzka
-- Sociálne benefity

Iné benefity:
-- Doplnkové dôchodkové poistenie
-- Zľavy pre zamestnancov pri nákupe rôznych tovarov a služieb (napr. fitnes centrum, rekreačné a rehabilitačné pobyty, atď.)
-- Príspevok na stravovanie vo firemných kantínach
-- Zľavy na nákup a servis koncernových automobilov
-- Atraktívny operatívny leasing pre zamestnancov
-- Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalších mimoriadnych rodinných situáciách, benefity pre rodiny s deťmi
-- Jubilejné pracovné odmeny

Vaša kvalifikácia:

-- Stredoškolské vzdelanie, maturita výhodou
-- Skúsenosti s lakovaním alebo montážou výhodou
-- Skúsenosti s kontrolou kvality nutnosťou
-- Zodpovednosť
-- Ochota učiť sa nové veci
-- Odolnosť voči stresu
-- Flexibilita, komunikatívnosť
-- Vodičský preukaz typu B

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Zabezpečenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2760954  Datum zveřejnění: 11.10.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.