Junior Information Security Analyst (security operations)

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

-- Propagácia systému riadenia informačnej bezpečnosti (angl. ISMS – Information Security Management System)
-- Aktívna participácia na realizácii programu bezpečnostného vzdelávania (ako spoluautor školiacich materiálov a lektor)
-- Participácia na procese riadenia bezp. rizík
-- Spolupráca na príprave stratégie v oblasti informačnej bezpečnosti
-- Predkladanie návrhov na pri koncepčný rozvoj bezpečnostných nástrojov
-- Analyzovanie týždenných reportov z bezpečnostnej operatívy
-- Predkladanie návrhov na riešenie a rozvoj bezpečnostného monitoringu IT infraštruktúry
-- Participácia na koordinácii činnosti CERT tímu pri riešení bezpečnostných incidentov

Ponúkame:
-- Zaujímavé finančné ohodnotenie, vianočný a dovolenkový plat
-- Možnosť osobného rastu formou odborných a soft skillových školení
-- Bezplatné jazykové kurzy
-- Školenia a certifikácie ISO27001 Interný audítor, CISSP

Iné benefity:
-- Doplnkové dôchodkové poistenie
-- Zľavy pre zamestnancov pri nákupe rôznych tovarov a služieb (napr. fitnescentrum, rekreačné a rehabilitačné pobyty, atd.)
-- Príspevok na stravovanie vo firemných kantínach
-- Zľavy na nákup a servis koncernových automobilov
-- Atraktívny operatívny leasing pre zamestnancov
-- Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalších mimoriadnych rodinných situáciách, benefity pre rodiny s deťmi
-- Jubilejné pracovné odmeny
-- A mnoho ďalších výhod

Vaša kvalifikácia:

Jazykové znalosti:
-- Nemecký alebo anglický jazyk aktívne

Technické znalosti:
-- MS Office – pokročilé znalosti
-- Prehľad operačných systémov MS Windows, Lunix, Unix.
-- Koncepčný prehľad o základných bezpečnostných technológiách (ako sú Firewaling, IDS/IPS, AIM, Antimalware ochrana, Vulnerability management, Endpoint Encryption, PKI a pod.) výhodou
-- Všeobecná znalosť sietí a sieťovej technológie (LAN/WAN, MPLS, prehľad v internetových technológiách a protokoloch)
-- Prehľad štandardoch ISO 2700x

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
-- Komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce, analytické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2760957  Datum zveřejnění: 11.10.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.