Študent VŠ_BA (prax, brigáda)

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

Hľadáme študentov, ktorí majú záujem získať počas štúdia praktické skúsenosti a odborné poznatky z praxe v jednej z najväčších firiem na Slovensku. Spolupráca je možná počas semestra aj počas letných mesiacov. Okrem odbornej praxe ponúkame aj možnosť manuálnych brigád.

Obsadzované pozície sú na oddeleniach:
TECHNICKĚ zameranie:
- Karosáreň / Lakovňa / Montáž / Údržba
- Zabezpečenie kvality
- Plánovanie / Priemyselné inžinierstvo
- Životné prostredie
- Manažment produktu / Pilotná hala
- Logistika

EKONOMICKÉ zameranie:
- Finančné odd. / Controlling / Nákup / IT
- Personálne odd. / PR

Ponúkaný plat: dohodou / mzda na hodinu

Termín nástupu: priebežne počas celého roku

Iné výhody:
- Možnosť zapojenia sa do Klubu študentov VW SK
- Možnosť získať trvalý pracovný pomer po ukončení štúdia
- Získanie praktických skúseností

Druh pracovného pomeru: vedľajší pracovný pomer

Vaša kvalifikácia:

Požadované vzdelanie: vysokoškolské I. alebo II. stupňa - študent

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- Nemecký jazyk – komunikatívne výhodou
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) – pokročilý
- Zodpovednosť a komunikatívnosť

Uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky, bude kontaktovať zmluvná agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2894336  Datum zveřejnění: 16.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.