Referent/-ka pre analýzu korózie

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 795 EUR/mesiacOd 1 959 EUR/ mesiac Priemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 150* EUR (*základná zložka mzdy 1 795 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš analytické a procesné myslenie, výborné komunikačné a argumentačné schopnosti a vzdelanie technického smeru?
Chceš sa stále odborne vzdelávať, získavať nové informácie a skúsenosti?
Možno hľadáme práve teba.
Roluj nižšie a pošli nám svoje CV.

Čo bude tvojou úlohou:
- preberanie koróznych problémov vo výrobe,
- vypracovávanie problémových hlásení,
- spracovanie dokumentácie ku karosériám na korózne testy,
- komunikácia a odborné konzultácie technických tém v rámci oddelení Volkswagen Slovakia a jednotlivými koncernovými značkami.

Pozíciu obsadzujeme dočasne do 31.3.2026.

- vyšetrenie Check up- preventívne prehliadky,
- Golem Pass a Multisport,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať, analytické a procesné myslenie, záujem získavať nové informácie a skúsenosti, záujem o aktuálne dianie, zmysel pre detail, samostatné plánovanie a organizácia vlastnej práce, ochota odborného vzdelávania sa.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4791049  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 795 EUR/mesiac