Reagujte bez životopisu

Podnikový ekológ/ -ekologička – špecialista/ -tka na legislatívu odpadov

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Od 1 959 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 350* EUR (*základná zložka mzdy 1 959 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie životného prostredia hľadáme environmentalistu/ -tku s tímovým duchom, no najmä s prehľadom v legislatíve o odpadoch a komunikatívnou nemčinou alebo angličtinou.

Až si sa v tom našiel/ našla, pošli nám svoje CV- čko, a príď nám o sebe povedať viac na osobné stretnutie.

Čo budeš mať na starosti:

  • Oblasť plnenia legislatívnych požiadaviek nakladania s odpadmi
    - koordinácia činností fungovania odpadového hospodárstva vo VWSK v spolupráci s prevádzkou odpadového hospodárstva,
    - podávanie hlásení v zmysle legislatívy pre nakladanie s odpadmi, vyhradenými prúdmi odpadov (obaly, batérie, pneumatiky, a i.),
    - vypracovanie riadiacej dokumentácie v zmysle legislatívy a interných požiadaviek,

  • Kontrolné funkcie pre oblasť nakladania s odpadmi
    - kontrola procesov zberu a evidencie dát odpadov podľa legislatívnych požiadaviek SR a EÚ
    - kontrola činností prevádzkovania odpadového hospodárstva

  • Koordináciu a podporu ekologických zlepšovacích návrhov
    - zabezpečenie funkcie posudzovateľa EKO ZN, vypracovanie hodnotenia z pohľadu ŽP (vyhodnocovania dopadov),

Čo od teba očakávame:

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického/ prírodovedeckého/ chemicko- technologického/ právneho smeru
  • prax v oblasti životného prostredia minimálne 3 roky,
  • skúsenosti v oblasti evidencie, hlásenia odpadov v priemysle sú veľkou výhodou,
  • znalosť systémov MS Office na pokročilej úrovni,

Aký/ -á by si mal/ -a byť:

  • oceníme schopnosť plánovať a koordinovať ucelenú agendu, analytické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť, tímového ducha, dôslednosť a flexibilitu, asertivitu a organizačné schopnosti, komunikatívnosť a odolnosť voči stresu, ochotu učiť sa nové veci,
  • veľmi dôležitá je schopnosť komunikácie a spracovávania odbornej dokumentácie v cudzom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kuklová
Tel.: +421914774503
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4813604  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 959 EUR/mesiac