Chcete sa k nám pridať? Obsadzujeme pozíciu:

Maliar/ natierač (m/ž) pre náš tím v južnom Nemecku | plat 1 987 € brutto plus diéty

Vaša náplň práce:
  • natieračské práce v interiéri a exteriéri
  • tapetovanie
  • lakovacie práce
  • príprava a ošetrenie podkladu
  • tmelenie
  • omietacie práce
  • zhotovovanie tepelnoizolačných kompozitných systémov (nie je nevyhnutné)
  • pokladačské práce
Požadujeme:
  • ukončené odborné vzdelanie ako maliar/natierač (m/ž) alebo porovnateľné vzdelanie
  • absolútne nevyhnutná znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni (od úrovne A2)
  • viacročné pracovné skúsenosti v odbore (minimálne 2 roky)
  • flexibilita a spoľahlivosť, schopnosť samostatnej práce
  • ochota a pripravenosť cestovať po celom Nemecku
Ponúkame:
  • nadpriemerný plat 1 987 € brutto plus diéty vo výške 760 € netto mesačne
  • nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • týždenné vyplácanie záloh
  • tarifné zabezpečenie (kolektívna zmluva BAP/DGB)
  • možnosť výberu z rôznych pracovných modelov
  • organizácia ubytovania v mieste výkonu práce
  • pridelenie kontaktnej osoby z nášho tímu, ktorá Vám bude rada k dispozícii aj mimo úradných hodín
Vaša cesta k úspechu
V prípade akýchkoľvek otázok je Vám na telefónnom čísle +49 (0) 711-34252-252 k dispozícii pani Ing. Beáta Vargová

Svoju žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v nemeckom jazyku nám prosím zašlite na e-mailovú adresu: beata.vargova@voncaprivi.de

alebo sa rýchlo a jednoducho uchádzajte prostredníctvom online formulára na našej domovskej stránke www.voncaprivi.de
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2506958   Datum zveřejnění: 21.11.2016