Projektant/ka konstruktér/ka elektro - programátor/ka

VOP CZ, s.p. (MPSV)

Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:VOP CZ, s.p., IČ 00000493
Pracoviště:Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 23.10.2014 ,a:24.11.2014 Požadujeme: Vzdělání VŠ/SŠ elektrotechnického směru.
Znalost návrhu elektronických obvodů.
Znalost jednočipových mikropočítačů (Atmel, Freescale, Texas).
Znalost práce v sw OrCAD, Eagle.
Znalost digitálních a analogových obvodů.
Dobré komunikativní a organizační schopnosti.
Aktivní znalost anglického jazyka.
Odpovědný přístup k práci, samostatnost.
Výhodou:
Znalost z oblasti zpracování obrazu a programování (C++).
Pracovní náplň:
Návrh mikroprocesorových obvodů, podpora při návrhu plošných spojů.
Vytváření podkladů pro výrobu, testování a oživování prototypů, provádění konstrukčního dozoru při výrobě.
Vývoj průmyslových řídicích systémů, řídicí a regulační elektroniky.
Tvorba podkladů k produktům HW a SW.
Samostatné vykonávání projektových a konstrukčních prací.
Zpracování konstrukční a technické dokumentace.
Organizování a provádění rozborů technologičnosti a pracnosti vyvíjených výrobků.
POZICE JE VHODNÁ I PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, - týden dovolené navíc, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvky nad rámec Zákoníku práce, - závodní preventivní péči a další.
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
Jistotu stabilního a dlouhodobě prosperujícího podniku.
kontakt: osobně na adrese firmy ve dnech PO - PÁ v době od 6,30 do 14,30 hodin na odobru personální práce a vzdělávání, Ing. Věra Poláchová, telefon: 556 783 631, mail: [email protected]

Poslední změna:2014-11-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 8041080781

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně