Konstruktéři - strojaři se zaměřením na hydrauliku

VOP CZ, s.p. (MPSV)

Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:VOP CZ, s.p., IČ 00000493
Pracoviště:Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 23.5.2016 Požadavky: vzdělání VŠ/SŠ technického směru; znalost problematiky hydraulických systémů a prvků, praxe v navrhování a realizaci hydraulických okruhů; pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy; znalost práce v CAD systémech, výhodou znalost práce v SW Solid Edge; znalost činností při tvorbě konstrukční dokumentace; znalost práce v SW - Office (Word, Excel atd.); dobré komunikativní a organizační schopnosti, konzultace s dodavateli, příp. vedoucími projektu, aktivní znalost anglického jazyka, odpovědný přístup k práci, samostatnost, praxe výhodou
Pracovní náplň: samostatné vykonávání projekčních prací; navrhování a realizace hydraulických okruhů výrobků; návrh konstrukčních uzlů ve 3D; zpracovávání výrobní výkresové dokumentace; vytváření dalších podkladů pro výrobu; zpracování technické dokumentace; organizování a provádění rozborů technologičnosti a pracnosti vyvíjených výrobků; provádění konstrukčního dozoru při výrobě; testování a oživování prototypů
Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení. Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, - týden dovolené navíc, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvky nad rámec Zákoníku práce, - závodní preventivní péči a další. Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Jistotu stabilního a dlouhodobě prosperujícího podniku.
Kontakt: na adrese podniku, personální odbor ve dnech po - pá v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, telefon: 556 783 605, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-05-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10825530771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou