Mistři/logistik výroby

VOP CZ, s.p. (MPSV)

Dukelská 102, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:VOP CZ, s.p., IČ 00000493
Pracoviště:VOP CZ, s.p. pracoviště Šenov u NJ, Dukelská 102, 74242 Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:9.2.2017 a: 22.2.2017
Pro pracoviště Šenov u Nového Jičína hledáme vhodného kandidáta na pozici MISTR, LOGISTIK VÝROBY.
Náplň pracovního místa:
Řízení a organizace práce podřízených pracovníků, personální práce a hodnocení zaměstnanců.
Plnění plánovaných výrobních úkolů ve stanovené kvalitě, termínech a při dodržování nákladů.
Organizace toku materiálu, polotovarů a hotových výrobků dle plánu výroby.
Dodržování bezpečnostních předpisů.
Aktualizace dat v informačním systému.
Reporty.
Požadujeme:
Vzdělání ÚSO technického směru (strojní)
Dobrá znalost práce s PC (MS Office)
Zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
Organizační a komunikační schopnosti
Nabízíme:
Silné zázemí českého podniku.
Motivující finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - závodní preventivní péči, - volnočasové aktivity a další.
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontakt: Bc. Aleš Bonk, tel.: 556 783 605, e-mail: [email protected] nebo osobně na adrese provozovny

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 12140800719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou