Špecialista pre klienta/ Marketingový pracovník

VOTUM a. s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.04.2014 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa zásad spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezkonkurenčná SLUŽBA - sme 8. rok líder na slovenskom trhu!!! POMÁHAME ĽUĎOM PO NEHODÁCH a ÚRAZOCH získať finančné odškodnenie.

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v oblasti pomoci poškodeným na zdraví po nehodách a úrazoch. V SR dotvárame obchodnú sieť vo vybraných okresoch. Naši spolupracovníci robia marketingovú činnosť - sú v kontakte s poškodenými a zmluvnými obchodnými partnermi. Nejedná sa o sprostredkovanie poistenia (uzatváranie poistiek)!!! Sme držiteľom povolenia NBS a ČNB.

Motivačný program spoločnosti (program firemné auto, súťaže, bonusy - vecné, finančné) je doplnený štandardným vzdelávaním (právo, obchod/ predaj). Firma poskytuje komplexnú marketingovú podporu.

Spolupracovníci pracujú v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v DYNAMICKEJ A NOVEJ OBLASTI s možnosťou výborného uplatnenia sa, atraktívnych zárobkov a dlhodobej perspektívy. Nevyžadujeme v obchodnej činnosti exkluzivitu.

Spoločnosť v 1. kole vyhodnocuje reakcie kandidátov (CV/ životopis) a LEN vhodných uchádzačov informuje o podrobnostiach spolupráce. NEREAGUJEME NA AUTOMATICKY ZASIELANÉ REAKCIE KANDIDÁTOV (automatický mail). Vhodných záujemcov pozveme na osobný pohovor.

Nejde o prácu na TPP. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len VHODNÝCH KANDIDÁTOV. Vďaka za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PREDPOKLADY:
- schopnosť samostatnej práce - obchodná činnosť
- záujem o pomoc ľuďom, prácu s ľuďmi
- bezúhonnosť, dobré komunikačné zručnosti, empatia, cieľavedomosť

VÝHODY KANDIDÁTOV:
- DOBRÉ OBCHODNÉ ZRUČNOSTI - zameranie na dosahovanie obchodných výsledkov, skúsenosti s predajom služieb
- KONTAKTY A SKÚSENOSTI V OBLASTI DOPRAVNÝCH NEHOD a PZP (poisťovníctvo, finančné sprostredkovanie, PZP, zdravotníctvo, auto - moto) - výhodou.

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 957069  Datum zveřejnění: 3.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, podľa zásad spoločnosti