Likvidátor/ špecialista škôd na zdraví

VOTUM a. s.

Miesto práce
Pražská 11, Bratislava, Okres Győr, Brno - město
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do existujúceho tímu hľadáme likvidátora/ špecialistu škôd na zdraví, ktorý/ ktorá bude ako odborný pracovník mimosúdne uplatňovať nároky voči poisťovateľom v SR (ČR, HU, prípadne v zahraničí), získavať odškodnenie - najmä z PZP (povinného zmluvného poistenia) - pre osoby poškodené na zdraví pri dopravných nehodách a úrazoch.

ZNALOSŤ A PRAX V TEJTO PROBLEMATIKE JE VEĽKOU VÝHODOU!!!

Náplň práce:
- posudzovanie nárokov na odškodnenie osôb poškodených na zdraví pri nehodách a úrazoch (mimosúdne uplatňovanie v prípadoch poškodenia zdravia - v rámci likvidácie poistných udalostí),
- vybavovanie odbornej agendy,
- likvidácii škôd na zdraví - voči poisťovateľom (SR),
- komunikácia s poisťovateľmi (SR, prípadne ČR, zahraničie),
- komunikácia a pomoc poškodeným klientom,
- komunikácia s obchodnou službou spoločnosti

Finančné benefity, príspevok na DDS, odborné vzdelávanie, možnosť účasti na medzinárodných/ celočeských aktivitách firmy (kongresy, školenia), služobný telefón, PC, internet.

Možnosť ďalších príjmov (na základe obchodnej činnosti) v rámci spoločnosti.

Životopis a motivačný list pošlite najneskôr do 15.10.2015 na adresu: [email protected]. Telefonicky oslovíme LEN vhodných kandidátov (ak spĺňajú všetky naše požiadavky) a pozveme ich na osobný pohovor do Bratislavy/ Brna.
Na základe predošlých skúseností neoslovíme kandidátov, ktorí nám pošlú len automatickú odpoveď a kandidátov, ktorí nespĺňajú formálne kritéria zverejnené v tejto ponuke. Ďakujeme za porozumenie!

Pozn. ide o zastupovanie počas dlhodobej PN.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

V prvom rade očakávame jasne proklientsky orientovaného pracovníka s praxou v poisťovníctve (komerčná poisťovňa - PZP, zdravotná poisťovňa - škody na zdraví, sociálna poisťovňa - škody na zdraví) - oblasť likvidácie ŠKÔD NA ZDRAVÍ.

Výhodou znalosť súvisiacej legislatívy (dopravné nehody, PZP,
odškodnenie).

Ďalej požadujeme bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť a ochota pracovať v tíme.

Cudzí jazyk (AJ, NJ, FJ, ŠJ) výhodou.

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2086786  Datum zveřejnění: 18.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou