Servisní a montážní technik/čka

VSV connect, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Tyršova 293, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (72339)

Pracoviště a kontakty

Firma:VSV connect, spol. s r.o., IČ 25956108
Pracoviště:VSV connect, spol. s r.o. - pracoviště Jičín, Tyršova 293, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 19500 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK/ČKA- pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected]

Česká společnost zabývající se slaboproudými montážemi a elektroinstalacemi působící na trhu již přes 15 let, přijme do svých řad dalšího pracovníka na pozici montážní a servisní technik.
Pokud jste manuálně zručný a chcete pracovat v přátelské rodinné společnosti tak hledáme právě Vás.

Požadujeme:
-SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
-orientace v oblasti slaboproudu, vhodné pro absolventy i zkušené techniky
-Řidičský průkaz sk."B" - aktivní řidič
-Platnou vyhlášku 50
-Samostatnost a zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost

Náplň práce:
-Servisní a instalační činnost, zejména v oboru telekomunikací (EPS, EZS, atd.)
-Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se chtějí podílet na různorodé a zajímavé práci

Nabízíme:
-Zázemí stabilní české společnosti
-Odpovídající mzdové ohodnocení - 19 500 - 26 000,- Kč (v závislosti na zkušenostech v oboru a délky praxe)
-Firemní vzdělávání
-Stravenky

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11881490716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity