Šofér MKD i vnútroštátna doprava

VVISS spol. s r.o.

Kostolanská 2/540, 922 42 Madunice, Trnavský kraj, Česko, okres Hlohovec, okres Piešťany, Okres Semily
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
čistý príjem vrátane náhrad 1650,- € / 45 000,- CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto Šofér MKD pre naše pobočky v SR aj v ČR. Sme distribútor ovocia s 20 ročnou tradiciou a rozsiahlou flotilou ťahačov s chladiarenskymi návesmi s priemerným vekom do 2 rokov.

Náplň práce:
šofér nákladnej dopravy (iba tahač s frigo návesom) MKD alebo rozvoz SR , najčastejšie destinácie D, NL, B, F, H, ČR a SR.

Ponúkame čistý príjem vrátane náhrad 1650,- € pri očakávanom mesačnom nájazde aspoň 10 000 km alebo 45 000,- CZK očakávanom mesačnom nájazde.

- výhodný mobilný tarif

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

karta vodiča

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- časová flexibilita
- psychotesty a bezúhonnosť

Firma VVISS pôsobí na trhu od roku 1991 a je jedným z najväčších distribútorov a producentov ovocia v SR a ČR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2847340  Datum zveřejnění: 5.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: čistý príjem vrátane náhrad 1650,- € / 45 000,- CZK