Učitel/ka odborných předmětů - potravinářské obory

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317 (MPSV)

Místo práce
Trpínská 317, 679 74 Olešnice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-05
Mzdové podmínky (brutto)
23530 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na středních školách a konzervatořích pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (23523)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317, IČ 62073079
Pracoviště:Trpínská 317, 67974 Olešnice na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-05
Mzdové rozpětí:od 23530 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Požadavky: odpovídající VŠ vzdělání zaměřené na kuchařské nebo cukrářské práce nebo uvedenému oboru podobného zaměření + pedagogické vzdělání pro uvedenou profesi, nejlépe doplněné speciální pedagogikou (možnost následného doplnění studia), zdravotní a psychická způsobilost, trestní bezúhonnost, vhodné i pro absolventy, zajímavá ale zároveň náročná práce s dětmi s poruchami chování a nařízenou ústavní výchovou - převážně chlapci. Pracovní doba rozdělena na přímou a nepřímou pedagogickou práci, z toho nepřímá práce je částečně vykonávána doma.
Zaměstnanecké výhody: stravování, příspěvek na pen. přip., příspěvky z FKSP, 40 dní dovolené - ped. pracovník.
Plat 23.530-30.000 Kč - dle praxe (po 3 měsících os. př. dle výkonů).
Žádosti o místo včetně životopisu zasílat do 16.1.2017 na e-mail. adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11928970761

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně