Asistenti pedagoga

Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 (MPSV)

Místo práce
9. května 187, 471 14 Kamenický Šenov, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
10950 - 14250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti učitelů (53121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70, IČ 47274379
Pracoviště:Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - pracoviště Kamenický Šenov, 9. května 187, 47114 Kamenický Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 10950 do 14250 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Podmínka vzdělání - výuční list + kurz pro asistenta pedagoga, praxe výhodou. Nabízíme možnost podnikového stravování. Možnost prodloužení pracovní smlouvy. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Noční práce. Povaha výkonu práce neumožňuje zaměstnávat (není vhodná pro) absolventy a ženy.

Poslední změna:2014-09-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 7924730736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou