Učitel odborného výcviku pro učební obor kuchař

Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 (MPSV)

Místo práce
Vítězství 70, 407 11 Děčín, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14510 - 16080 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborného výcviku (23203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70, IČ 47274379, http://vuboletice.cz
Pracoviště:Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - 01 (sídlo), Vítězství 70, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 14510 do 16080 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:----- D: PNR ----- Pro zdravé osoby i osoby se zdravotním postižením. Zkrácený prac. úvazek: max. 27 hodin týdně.
Požadavky: minimálně vyučení v oboru kuchař + doplňující studium speciální pedagogiky, trestní bezúhonnost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500 Kč), zdravotní způsobilost (uchazeč hradí 400 Kč). 9. platová třída, stupeň podle dosažené započitatelné praxe. Možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Životopis zašlete na e-mail [email protected]

Poslední změna:2014-11-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 8150410742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Kuchař, kuchařské práce (6552H)