Asistent pedagoga

Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 (MPSV)

Místo práce
9. května 187, 471 14 Kamenický Šenov, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
11290 - 14700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti učitelů (53121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70, IČ 47274379
Pracoviště:Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - pracoviště Kamenický Šenov, 9. května 187, 47114 Kamenický Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 11290 do 14700 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob 1. kontaktu: zasláním svého životopisu na uvedený e-mail!

Požadované vzdělání: výuční list + kurz pro asistenty pedagoga
Další požadavky: výpis z Rejstříku trestů, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost (uchazeč hradí 400,-)
Platové podmínky dle NV - 4. platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe
Jedná se o noční služby.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. a 2. stupně invalidity.

Místo výkonu práce bude v Kamenickém Šenově.

Poslední změna:2015-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 8599110723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou